Teşekkürlerimizle…

GüneyBursa’nın yeni sayısından merhaba yeni bir heyecanla Ekim sayımızda buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Aynı zamanda da yeni faaliyetlere yelken açarken hemşehrilerimizle buluşarak dertlerine ve mutluluklarına da ortak oluyoruz.

Ekim ayı itibariyle derneğimizde burs başvurularımızın değerlendirilme süreci hummalı bir şekilde sürdürülüyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle Bursa’nın önemli kültür merkezlerinden biri olan Tayyare Kültür Merkezi’nde düzenleyeceğimiz “Destan yazan Yörük ve Türkmenlerin öyküsü: Çanakkale’den Cumhuriyet’e” konulu gösterimize hazırlanıyoruz.

Geleneksel olarak her salı düzenlediğimiz Salı Danışıklarımızda hemşehrilerimizle hasbihal etme imkanı yakalıyoruz. Aşure günü münasebetiyle tertip ettiğimiz danışığımızda ise şehitlerimizin manevi hatıralarını Kuran’ı Kerim tilaveti ve dualarla yad ettik. Her birine sonsuz kez minnettarız.

Öte yandan u yıl 9. kez düzenlediğimiz 9. DAĞDER Yağlı Pehlivan Güreşlerimizi başarılı bir organizasyonla düzenlemenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Organizasyonumuzun planlanmasından başlayan ve gece geç saatlere kadar süren maddi manevi katkınız ile Bursa kamuoyunun dikkatini çekmesindeki gayretinizden dolayı şahsım ve ekibim adına teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu vesileyle yaşamınızda sağlık, mutluluk ve nice muvaffakiyetleri Yüce Allah’tan niyaz ederim.

Dostluğunuz için minnettarız. Saygı ve sevgilerimle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir